Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vuk a Niju Viju a Aterena

21. 9. 2013

 Vuk a Niju:Takže na závěr,Vijuova matka je největší pravděpodobností je vlk.A Vijuv otec je největší pravděpodobností husky.

 Jméno:Vuk Otec:Vitao Matka:Ališa Manželka:Niju vlcice Syn:Viju zvíře:husky Telefon:668 653 097 Vuk je otec tří vlcat Vijua,Nani a Drudli je manžel Nijuly.Všichny víme že byl chrapavý,že se zamiloval do vlka,ale jak se to stalo a co...Já jsem dlouho přemýšlela o živote Vukova rodiny.Jeho otec který je husky,pravděpodobně oddělený jeho rodiny po jeho lidé zjistily,že měl štěňata svlkem.Vuk se snaží být objetivmí se vše tak jak byl ve městě.On byl vyvrhel na chvíli,jako Viju.Jeho otc,který je husky byl prapodobně odělený jeho rodiny poté co lidé zjistily,že měl štěňata s vlkem. 

 Jméno:Niju Manžel:Vuk Děti:Viju,Nani,Drudli Bratr:Nivu Telefon:097 210 663 Niju je hodná matka ma syna Vijua a dcery Nini a Drudli je manželka Vuka.Niju-bíly vlk,vlcice.Vijua matka je čistě bílý vlk.Viju řekl:že je bíla,jako sních. 


 Jméno:Viju Otec:Vuk Matka:Niju Manželka:Aterena Přátelé:Eninka,Bonk,Zelko lyšák, Charasterika:výdrž,věrnost,inteligence Telefon:453 678 129 Viju je nejlepší kamarádka je Aterena a kamarád Zelko.Viju byl odelen od ní,když byl,mladý od své matky.

  Jméno:Aterena Otec:Bork Matka:Tarina Manžel:Viju Přátelé:Eninka,Nerata dracice, zvíře:napul vlk a pes Charasterika:mírna,divoká Telefon:368 112 862 Životopis:Aterena se narodila Borkovi a Tarine,velmi se podobá se vlka,víc než jeji matka,a také se chová spíš jako vlk. Aterena se podobá kamarádovi Vijuovi.Aterena je Borkova jediná dcera která je vlk,její povaha je mírna a někdy se měni v povahu divokou.Aterena je také Vijua nejlepší kamarádka,později se Aterena zamiluje do Vijua.A ona je napúl vlk aš bude velká má místo jako vúdce vlčí smečky.Aterena vipadá více než vlk Viju.Aterena a Kisha jsou velmy podobné.Obě stějný zvuk,obě jsou poměně atraktivní,obě maj plné zuby jejich tatínky,zacházet s nimi jako děti.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář